„Lublin – miasto poezji”

Włączając się w akcję „Lublin – miasto poezji”, biblioteka szkolna zachęca gimnazjalistów do udziału w konkursie „Zmierz się z poezją”. Odpowiedzi na 20 krótkich pytań, podanych poniżej, prosimy składać w bibliotece.

Pytania konkursowe (plik PDF)

Co chcą czytać uczniowie DZIEWIĘTNASTKI ?

Drodzy Uczniowie!
Pragnąc poznać Wasze zainteresowania czytelnicze, zachęcamy do udziału w sondzie dotyczącej tytułów książek, które chcielibyście znaleźć
w naszej bibliotece. Pisemne propozycje prosimy składać do 15 czerwca.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia przypadało największe święto czytelników obchodzone na całym świecie – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji, 24 kwietnia, zaprosiłyśmy uczniów do szkolnej biblioteki aby przybliżyć im bestsellery nastolatków. Każdy z naszych gości znalazł dla siebie interesującą książkę.

Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna zaprasza czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.